top
.
Новини
Ковель
Відео
Корисне
Карта
Інформація


 
Новини України
 

У Ковелі серед білого дня було пограбовано три квартири


   Містом прокотилася хвиля квартирних крадіжок. Лише протягом одного дня злодії обчистили аж три квартири. Більше того, всі вони знаходяться в одному житловому мікрорайоні вулиць Володимирської та 40 років Перемоги.
Поки оперативно-слідча група Ковельського міськрайвідділу УМВС України у Волинській області намагалася, як то кажуть, по гарячим слідам затримати крадіїв, вони встигли неподалік «похазяйнувати» в іншій квартирі, а за годину побувати і в третій.
    - Такого зухвалого пограбування за роки своєї трудової діяльності я не пригадую, - дивувався начальник Ковельського міськрайвідділу Анатолій Оксентюк. – Вони не гребували нічим, навіть забирали харчі, тобто виносили все те, що встигали за лічені хвилини відшукати в помешканні. Відкривали вхідні двері шляхом підбору ключів до замка, щоправда, варто сказати, що піддавалися їм звичайні колишні замки, не розмінювалися на габаритні речі, щоб не бути поміченими сусідами.
    В міліції припускають, що пограбування здійснювала група не місцевих людей по наводці. В результаті пограбувань трьох квартир злодії «збагатилися» на суму приблизно 20 тисяч гривень, золотими речами та іншими окремими дрібними матеріальними цінностями.
    Анатолій Оксентюк заспокоїв ковельчан, що слідчі вже вийшли на слід злочинців і скоро зухвалі грабіжники будуть затримані та покарані згідно Закону. Однак він також звернувся до мешканців із проханням бути пильними та обачними, берегти себе та нажите роками майно. 
     До слів: із початку цього року в місті та районі було зареєстровано 16 квартирних крадіжок, з який 6 ще лишається нерозкритими.


20-08-2013
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016

 
Галерея

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
ТВ Онлайн
 
Колискові
top
© 2009 — 2017 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top