«ТЦК»

Ковельські футболісти поступились у першому матчі чемпіонату Волині

На стадіоні «Верес» відбулась календарна гра першого туру чемпіонату Волинської області з футболу сезону 2013-2014 років, у якій зустрічались команди ФК «Ковель-Волинь» та ФК «Ласка» с. Боратин Луцького району, - інформують у відділ фізичної культури і спорту Ковельського міськвиконкому.
В першому таймі гра проходила в рівній боротьбі. На атаки господарів поля гості відповідали контратаками. Територіальною ігровою перевагою володіли наші футболісти, але створити гольовий момент не вдавалось. За першу половину зустрічі ковельчани зуміли завдати лише два удари в сторону воріт суперників.
Футболісти ФК «Ласка» на 41-ій хвилині гри провели одну швидку, але результативну контратаку. Це форвард Роман Степанов обіграв в карному майданчику двох захисників і виходив віч-на-віч з воротарем. Захисникам нічого не залишалось робити, як порушити правила. Пенальті і рахунок 0:1.
Другу половину зустрічі ФК «Ковель-Волинь» розпочав з активних дій. До 15 хвилини другого тайму гості лічені рази переходили центр поля. За цей період часу команда міста залізничників зуміла створити три гольові моменти. Найнебезпечніший момент виник після подачі з правого флангу. Іван Данилюк ударом головою не поцілив в порожній кут воріт.
Гра закінчилась з мінімальною перевагою ФК «Ласка».

03-09-2013
Повернутися назад

Архів: 1992-2010| 2010-2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 20| 21| 22| 23|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Пам'ятники Ковель Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин Bitrud - Робота за кордоном вікна двері Гаражні ворота у Ковелі Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ЗООмагазин ВІКОНДА Склопласт «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Натяжні потолки. Ковель Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Віндор «БудХауз - будматеріали» Служба за контрактом