«ТЦК» 

ФЦ "Ковель-Волинь" вдало завершив перше коло Чемпіонату України

Остання гра першого кола Чемпіонату України з футболу серед аматорів для ФЦ "Ковель-Волинь" виявилась доволі напруженою, адже йому протистояв один із лідерів першої групи СК "Чайка" з Київщини.

Початок зустрічі був за гостями, які більше контролювали м`яч і тиснули по флангах. І вже на 9-ій хвилині матчу ковельчани припустились помилки в обороні, а Андрій Бартощук замкнув простріл і вивів гостей уперед.  Після голу гра вирівнялась, а "червоно-білі" створили декілька небезпечних моментів біля воріт "Чайки".  На 28-ій хвилині після позиційної атаки ковельських футболістів Віталій Кашуба вдало замкнув простріл капітана команди Анатолія Ворони та встановив паритет у протистоянні. Однак, через одну хвилину після подачі зі штрафного вдало головою зіграв Владислав Юзефович і гості знову повели у рахунку. Пропущений гол не вплинув на гру ковельчан, які продовжували тиснути на ворота "Чайки", однак і опоненти не давали приводу розслабитись Дмитру Дувакіну. Перший тайм закінчився мінімальною перевагою футболістів із Петропавлівської Борщагівки 2:1.

У другій половині зустрічі господарі поля виглядали значно потужніше та мали декілька непоганих моментів відігратись. На 49-ій хвилині матчу Петро Мороз філігранно виконав штрафний удар, а на табло стадіону "Верес" на радість ковельських вболівальників засвітились дві двійки. Ковельчани продовжили в тому ж дусі, і через 16 хвилин, після флангової подачі Романа Романчука ворота гостей вразив нападник "червоно-білих" Іван Данилюк. Гравці ФЦ "Ковель-Волинь" домінували на полі, і під завісу матчу на 87-ій хвилині "Педро" у подібній ситуації оформив дубль і поставив крапку у протистоянні 4:2.

Отож, після 10 ігор лідери першої групи "Оскар" та "Агробізнес" мають в активі по 22 пункти. Другу групу очолюють харківські команди "Соллі Плюс" і "Металіст 1925". У свою чергу, ФЦ "Ковель-Волинь" із 15-ма очками та цікавою статистикою - 5 перемог 5 поразок і жодної нічиї (19:18) "зимуватимуть" на 6-му місці турнірної таблиці першої групи. Друге коло Чемпіонату України з футболу серед аматорів розпочнеться у середині квітня наступного року.

22-11-2016
Повернутися назад



Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду кран Ковель ЗООмагазин ВІКОНДА Міні Склопласт купити фільтр фільтри «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Зоомагазин у Ковелі. Бюро перекладів Господарські товари та товари для дому Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Ласкаво просимо до CPG Medical Віндор Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА «АКУМУЛЯТОР» - магазин-склад у Ковелі Паркінг для легкових та вантажних автомобілів в Хелмі Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Турагенство у Ковелі ПП «Ковель-Будпостач» ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки.
counter